Als je aan het schoonmaken bent geweest in je GPS door bestanden te verwijderen, dan kan de onderstaande foutmelding optreden:

De basiskaart is voor meeste toestellen belangrijk, zeker waar het om ver uitzoomen gaat (grote kaartschaal). De basiskaart word dan getoond, waardoor de kaart veel sneller getekend word op je scherm. Laat deze basiskaart dan ook altijd aanstaan in je toestel (ingeschakeld).
In sommige toestellen kan een niet aanwezige basiskaart de GPS frustreren met het berekenen van routes.
Als je het bestand niet meer in je backup hebt, dan dien je Garmin te bellen voor een vervangende basiskaart, of download deze van ons forum, we hebben een selectie van basiskaarten beschikbaar (je dient wel in te loggen!).
Dus, zorg dat je de juiste basiskaart download en volg de onderstaande procedure om de kaart op de juiste locatie in je toestel te plaatsen:
Zorg dat je minimaal versie 2.6 van JaVaWa Device Manager hebt!
Installeer een basiskaart (of enige andere kaart) in je GPS toestel:

geen basiskaart in gps
geen basiskaart in garmin
geen basis kaart in gps
geen basis kaart in garmin
javawa device manager waarschuwing basiskaart
javawa device manager fout basiskaart